Druženje ob jaslicah

Razstava jaslic v galeriji Učilna v Oseku je že uveljavljena in tradicionalna prireditev.

Enako pomembna kot sama razstava je tudi njena otvoritev, ki se je že v preteklih letih izkazala kot mesto za predpraznično srečevanje krajanov in drugih obiskovalcev. Otvoritev letošnje razstave, ki je potekala zadnjo nedeljo pred božičem, je bila zasnovana prav s tem namenom in je potekala pod naslovom »Druženje ob jaslicah«. Kulturni program je bil zato daljši in bogatejši kot pretekla leta, prireditev pa dobro obiskana, tako da je v galeriji ponovno primanjkovalo tako prostora kot zraka, a prijetnega vzdušja tudi to ni moglo pokvariti. Program so sooblikovali otroci iz skupine Nevenke Bremec z glasbenimi in govornimi nastopi ter pevska zasedba Fantje s'pod velba, dogajanje je povezovala in vodila Judita Vrtovec.

 

 

 

Več slik si lahko ogledate v fotogaleriji.

Razgledi

Dogodki

Februar 2023
N P T S Č P S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Zasebnost

Informacija o piškotkih

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh?

Poglej EU e-Privacy Directive dokument

Zavrnili ste piškotke. Odločitev lahko spremenite.

Sprejeli ste piškotke z naše spletne strani. Odločitev lahko prekličete.